O mě

Moje cesta k podnikáni byla dosti klikatá. Jiskřičku zájmu o odívání zažehly už v dětství první kousky šité na panenky, v průběhu mládí nesmělé pokusy o modely šité pro sebe a když časem přišly děti, začala jsem oblékat je.

Sama nevím, kde se ve mně vzal pozitivní vztah k maskáčům, maskování a všemu zelenému a flekatému. Snad za to mohly roky práznin strávených v přírodě... A protože jsme s dětmi taky trávili hodně času venku, v lese, kde je tak jednoduché se zamazat, ušila jsem první dětské maskáče. Pak další a další podle toho, jak děti postupně rostly. Holčičky si vymýšlely pro sebe kousky na parádu a jednotlivých modelů postupně přibývalo. Čas od času jsem ušila nějaké maskáče pro děti přátel. A všude a u všech se setkávaly s pozitivními ohlasy.


Na to jsem si vzpomněla, když děti odrostly, přišel čas zapojit se zpět do pracovního procesu a přede mnou vyvstala otázka, kde hledat práci. Abych jim mohla zůstat nablízku i v případě nemoci nebo prázdnin, rozhodla jsem se koníček povýšit na zaměstnání, oprášila jsem původní návrhy, přidala pár nových, pořídila profi šicí stroje. Plna odhodlání vydat ze sebe jen to nejlepší, víry v sebe samu a v to, že to zvládnu, s podporou manžela a nadšením dětí, dala jsem se do podnikání.


Kudy dál se mé kroky budou ubírat, ještě netuším. Čeká mě mnoho administrativních tajuplností a úředních nástrah, ale nemám v úmyslu se vzdát. Abych se s Vámi mohla podělit o skvělé dětské oblečení, ideální kamkoliv do přírody nebo třeba na chatu či tábor k táboráku. Oblečení prověřené a vyzkoušené na mých vlastních dětech. Oblečení, které nikde jinde nenajdete...


A kdyby Vás zajímalo, kde a jak skončily ty úplně první kalhoty, mám je doma. Snosily je všechny děti v rodině a už jsou jim malé, barvy mají dost oprané a spodky nohavic ošoupané, ale pořád drží. Pořád se dají nosit...... :-)


To jsou ony...
To jsou ony...